İstanbul
İstanbul
Bursa
+90 262 658 05 82 Pzrt - Cm 08:30 - 18:00 TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. 16. Yol No: 2/2 Çayırova/Kocaeli
+90 542 252 86 44 Pzrt - Cm 09:00 - 17:00 Mali Müşavirler Sitesi Nilüfer/BURSA
System Entegratör
ABB
Number #1
Robotik Otomasyonda

Hakkımızda

   HTS Mühendislik, 2011 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Firmanın ana faaliyet konusu ve uzmanlık alanı endüstriyel otomasyon ve robotik sistemlerdir. Çeşitli teknoloji alanlarında hem kendi içerisinde hem de üniversiteler ile ortaklaşa yapılan Ar-Ge çalışmaları da gerçekleştirmektedir.

   Firmamız, günümüzde  var olan en son teknolojilere dayalı robotik otomasyon çözümleriyle yenilikçi bir çizgiye sahiptir. Yenilikçi teknolojiler üzerine çalışan firmamız kurulduğu günden beri müşterilerine pek çok endüstriyel uygulamada sayısız çözüm ve proje ile hizmet vermiştir.

   HTS Mühendislik, çalıştığı firmalarca çözüm ortağı olarak görülmektedir. Mevcut yapımız değerli imalatçı müşterilerimizin mekanik, elektrik, elektronik ve otomasyon sektöründeki tüm ihtiyaçlarına en kısa sürede, en uygun şartlarla cevap verecek donanıma sahiptir.

 

Yeni Teknolojiler

 

 

Çözüm odaklı projeler için her yıl  toplam cirosunun % 15 ini Ar-Ge’ye yatıran firmamız her yıl yeni uygulama çözümleri ve standart ürünlerle müşterilerine yenilikçi çözümler önermektedir. 

 

 

 

 

Misyonumuz

 

 

Müşterilerimize katma değeri yüksek ürün ve sistemleri sağlamak,  tecrübelerimizi işimize aktararak müşterilerimiz ile birlikte büyümek ve ilerlemek. Yenilikleri takip ederek müşterilerimizle buluşturmak ve satış sonrası hizmetlerde güven vermek.

 

 

 

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetine ve ürün kalitesine önem vererek , onların ihtiyaçlarını en iyi fiyat ve en iyi çözüm ile buluşturmak. Ülkesine ve İnsanına fayda sağlayan projeler geliştirerek oluşacak artı değeri çalışanları ve tedarikçileri ile paylaşmak.

 

Endüstri 4.0

 

 

Projelerimizde Endüstri 4.0 felsefesi ile kullandığımız haberleşme ve yazılım alt yapıları ile çok rahat bir şekilde fabrikanızda daha az insan gücü ile planlama, bakım ve organizasyon yapabilmektesiniz. 

 

 

 

0+
Müşteriler
0+
Proje
0
Çalışma Saati
0
SKUs