İstanbul
İstanbul
Bursa
+90 262 658 05 82 Pzrt - Cm 08:30 - 18:00 TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. 16. Yol No: 2/2 Çayırova/Kocaeli
+90 542 252 86 44 Pzrt - Cm 09:00 - 17:00 Mali Müşavirler Sitesi Nilüfer/BURSA
System Entegratör
ABB
Number #1
Robotik Otomasyonda

Enjeksiyon Besleme

Dökümhanelerde çalışma koşulları ağır olduğundan endüstriyel robot kolları dökümhane uygulamalarında vazgeçilmez olmaktadır. Robotlar enjeksiyon preslerinde parça alma, kalıp yağlama, kalıba parça yerleştirme, alınan parçanın su kazanına daldırılması, trim prese konulması, parçanın çapaklarının alınması gibi işlemleri başarı ile gerçekleştirebilmektedir.

HTS Mühendislik olarak alüminyum enjeksiyon preslerinde aynı robot hem parçayı alıp hemde parçayı aldıktan sonra kalıp yağlama yapan sistemin yanı sıra parça alma robotu ve yağlama robotu olmak üzere 2 robotlu sistem ya da 3. seçenek olarak parça alma robotu ve lineer yağlama otomasyonlu çözümler sunmaktayız.

ClientThe Car Rental Co
SkillsPhotography / Media Production
WebsiteGoodlayers.com

Project Title

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.