İstanbul
İstanbul
Bursa
+90 262 658 05 82 Pzrt - Cm 08:30 - 18:00 TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. 16. Yol No: 2/2 Çayırova/Kocaeli
+90 542 252 86 44 Pzrt - Cm 09:00 - 17:00 Mali Müşavirler Sitesi Nilüfer/BURSA
System Entegratör
ABB
Number #1
Robotik Otomasyonda

Tasarım & Simülasyon

Tasarım

       HTS Mühendislik tasarım alanında uzmanlaşmış kadrosu  ile tasarım süreçlerini aktif bir şekilde kullanmaktadır. İyi ve doğru tasarım tüm projenin temelini oluşturmaktadır. Bu noktada, müşteri beklentilerine cevap verebilecek inovatif ve esnek tasarımlar yapmaktayız.

       Tasarım ekibimizin öncelikli hedefi müşteri beklentilerini doğru analiz ederek , buna uygun ergonomik tasarımı hayata geçirmek için detay çizimler ile müşterinin görüşlerini alarak tasarımı sonlandırmaktır.  Tasarımlarda demontaj, bakım ve onarım gibi makinanın uzun yıllar çalışmasını etkileyecek detaylar göz önünde tutulmaktadır.

Robotik Tasarım

Robotik uygulamalar ürün kalitesinin standartlaşması, üretim kapasitesinin arttırılması gibi çok önemli sebeplerden ötürü kaçınılmaz bir ihtiyaç haline gelebilmektedir. Sektör tecrübesine sahip personelleri ile müşterilerinin kaynak fikstürleri, montaj fikstürleri gibi çeşitli imalat fikstürü ihtiyaçlarını belirler,tasarımlarını gerçekleştirir,bilgisayar destekli simülasyonlar ile tasarımlarını doğrular,istenen kalite standartlarında imalatını gerçekleştirir,testlerini gerçekleştirerek güvenle size teslim eder,teslimat sonrasında ürünle ilgili teknik destek ihtiyaçlarınızı da karşılayarak ürün sonrasında da hizmet vermeye devam ederiz.

Makine Tasarım

Özel problemler özel çözümler gerektirir. Özel çözümler ise inovasyona açık, özel düşünebilen bir ekiple ortaya çıkar. Ar-Ge faaliyetlerine önem veren, yaratıcı düşünebilen, genç ve dinamik mühendislerden oluşan, “yenilikçilik” ve “üretkenlik” ilkeleriyle hareket eden bir mühendislik ekibiyle , müşterilerinin özel durumlarda karşılaştığı sorunlara çözümler sunar, özel makinq ihtiyaçlarına cevap veririz.

3D Tasarım

3D yazıcı teknolojisi sayesinde geleneksel imalat yöntemleri ile gerçekleştirilmesi imkansız olan geometrilere sahip 3D prototipler üretebiliyoruz. 3 boyutlu yazıcıların sanayiye en büyük avantajı üretime geçmeden kalıp teidi, montaj testleri, mockup testleri, estetik görünümü, kalıp maçaları, hassas döküm mum modelleri, gibi birçok süreci hızlandırır.
Prototiplemenin temel amacı üretim sonrasında sistemin nasıl çalışacağını, nasıl görüneceğini önceden görebilmek ve üretime bundan sonra sağlıklı bir şekilde üretime geçebilmektir.Tasarımcılar bir çok CAD yazılımını kullanarak modellerinin 3D versiyonunu geliştirebilirler

Simülasyon

      Sistemin genel çalışma mantığını ortaya koymak, robot erişimlerini ve yerleşimleri eksiksiz bir şekilde çıkarmak için  simülasyon programı kullanıyoruz. Özellikle hassas çevrim süresi hesaplamalarında bu programlar vazgeçilmez yardımcılardır.Çağın gerektirdiği bu programlar proje ekibi tarafından da kullanılmakta olup sizlerin hizmetine sunulmaktadır.